Potřebuje váš domov facelift? Chcete zvětšit? Ano, ale renovace nebo ekologické renovace, stejně jako vývojové práce, často stojí značné náklady. Chcete-li, aby se váš projekt stal skutečností, rozhodněte se pro pracovní kredit! AHSX FINANCE vás doprovází, poradí a nabídne levnou pracovní půjčku, kterou si sjednáte online během pár minut. Zaměřte se na tento typ spotřebitelského úvěru!

Co je to zápočet?

Pracovní půjčka je druh osobní půjčky, kterou lze přiřadit k výkonu práce, tedy použít pouze k výkonu uvedené práce. Toto řešení půjčky je stále oblíbenější u domácností, které si chtějí zkrášlit nebo zrekonstruovat své domovy. Zejména proto, že se vztahuje jak na hlavní bydliště, tak na nájemní či vedlejší bydliště.

Pracovní úvěr, který poskytuje banka nebo úvěrová instituce, patří do kategorie spotřebitelských úvěrů. Úvěr na dílo umožňuje dlužníkovi financovat díla jakéhokoli druhu. Může to být například:

  • Údržbářské práce (střecha, potrubí, zahrada, parkování, elektřina ...);
  • Developerské práce (půda, kuchyně, veranda, koupelna atd.);
  • Nástavbové práce (přístavba verandy, zvýšení bytu, vybavení podkroví...);
  • Dekorační práce (malby, sádry, tapisérie ...);
  • Renovační práce nebo práce na zlepšení energetické náročnosti (zateplení střechy, zateplení střechy, výměna oken, zlepšení systému vytápění atd.).