Bankovní

Výhody mobilního bankovnictví.

AHSX FINANCE

Použijte mobilní šekový vklad.

S mobilním vkladem šeku stačí podepsat šek, otevřít aplikaci mobilního bankovnictví, vyfotit svůj šek a váš vklad je hotový!

Mějte pořádek s BillPay.

Ušetřete si razítko a sežeňte nepořádek s BillPay. Jednoduše se přihlaste, abyste mohli bezpečně a rychle platit své účty..

Rychlý pohled s funkcí Quick Balance.

Zkontrolujte zůstatek na svém účtu v telefonu přímo z domovské obrazovky, aniž byste se museli přihlašovat do aplikace Mobilní bankovnictví

Provádějte převody.

Převádějte prostředky mezi svými účty, zákazníkům jiných bank nebo jakékoli finanční instituci bezplatně, pomocí několika kliknutí.

Správa karet.

Vytvořte/změňte PIN, aktivujte debetní a kreditní karty, odložte ztracenou kartu, nahlaste ztrátu nebo odcizení karty a požádejte o výměnu. Udělejte to vše a převezměte kontrolu s naší vysoce hodnocenou aplikací pro mobilní bankovnictví.

Spravujte upozornění.

Vyberte a přizpůsobte si upozornění, která chcete dostávat, pomocí přizpůsobitelných upozornění na Vklady na účet, Debety, Nízký zůstatek, Dostupný kredit a další; navíc upřesněte nastavení upozornění a zvolte, zda je chcete dostávat prostřednictvím SMS, e-mailu nebo obojího.